Home TV Samsung 65 inch Smart TV – 4K, 65DU7000
Samsung 98 inch Smart QLED TV - 4K, 98Q80C
Samsung 98 inch Smart QLED TV - 4K, 98Q80C 12.999,00 د.إ Original price was: 12.999,00 د.إ.9.239,00 د.إCurrent price is: 9.239,00 د.إ.
Back to products
LG 60 inch Smart TV - 4K, 60UQ81
LG 60 inch Smart TV - 4K, 60UQ81 1.999,00 د.إ Original price was: 1.999,00 د.إ.1.209,00 د.إCurrent price is: 1.209,00 د.إ.
Samsung
Samsung 65 inch Smart TV – 4K, 65DU7000
2.499,00 د.إ Original price was: 2.499,00 د.إ.1.399,00 د.إCurrent price is: 1.399,00 د.إ.
Model:              65DU7000
Status:               Brand New, Open Box
Power Cable:     Yes
Remote:             Yes
Stands:              Yes
Box:                   Yes
Returns:             15 days money back guarantee
Brand
Samsung
TV Size
65 inch
Compare
Add to wishlist
Category: TV Brand: Samsung
Share:
  • Description
  • Reviews (0)
  • Shipping & Delivery
Description
  • Fully enjoy the thing you love at home
  • Lifelike color, born in a pure state with fine crystal
  • Feel lifelike shade of color as intended in powerful 4K
Dynamic Crystal Color
Samsung 65 inch Smart TV - 4K, 65CU7000
Crystal Processor 4K
See dark and light in every scene
HDR
Boost your motion clarity for game content you love
Motion Xcelerator Turbo
Now boost your motion clarity for game content you love. With Samsung’s unique dynamic refresh technology, Motion Xcelerator Turbo provides differentiated motion performance with 60Hz models to support VRR game and 120Hz contents.
TV and soundbar orchestrated in perfect harmony
Q-Symphony
See it all on one screen
Multi View
Ready to hear your command
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Samsung 65 inch Smart TV – 4K, 65DU7000” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
Related products
-29%
Compare
TV
12.999,00 د.إ Original price was: 12.999,00 د.إ.9.239,00 د.إCurrent price is: 9.239,00 د.إ.
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
-50%
Sony 85 inch Smart Android TV – 4K, 85X90L
TV
Add to cart
Quick view
-29%
Samsung 75 inch Smart TV – 4K, 75DU000
-25%
TCL 65 inch Android Smart QLED Mini LED TV – 4K, 65C805
Sony 65 inch Smart Android TV – 4K, 65X80K
1.884,00 د.إ
-24%
TCL 75 inch Android Smart QLED Mini LED TV – 4K – 144Hz, 75C7K
-24%
TCL 55 inch Android Smart QLED Mini LED TV – 4K – 144Hz, 55C7K
-31%