Home TV Samsung 50 inch Smart TV – 4K, 50CU7000
Samsung 75 inch Smart TV - 4K, 75DU000
Samsung 75 inch Smart TV - 4K, 75DU000 2.799,00 د.إ Original price was: 2.799,00 د.إ.1.999,00 د.إCurrent price is: 1.999,00 د.إ.
Back to products
Samsung 55 inch Smart QLED TV - 4K, 55Q80C
Samsung 55 inch Smart QLED TV - 4K, 55Q80C 2.399,00 د.إ Original price was: 2.399,00 د.إ.1.625,00 د.إCurrent price is: 1.625,00 د.إ.
Samsung
Samsung 50 inch Smart TV – 4K, 50CU7000
1.299,00 د.إ Original price was: 1.299,00 د.إ.899,00 د.إCurrent price is: 899,00 د.إ.
Model:              50CU7000
Status:               Brand New, Open Box
Power Cable:     Yes
Remote:             Yes
Stands:              Yes
Box:                   Yes
Returns:             15 days money back guarantee
Brand
Samsung
TV Size
50 inch
Compare
Add to wishlist
Category: TV Brand: Samsung
Share:
  • Description
  • Reviews (0)
  • Shipping & Delivery
Description
  • Fully enjoy the thing you love at home
  • Lifelike color, born in a pure state with fine crystal
  • Feel lifelike shade of color as intended in powerful 4K
Dynamic Crystal Color
Crystal Processor 4K
See dark and light in every scene
HDR
Boost your motion clarity for game content you love
Motion Xcelerator Turbo
Now boost your motion clarity for game content you love. With Samsung’s unique dynamic refresh technology, Motion Xcelerator Turbo provides differentiated motion performance with 60Hz models to support VRR game and 120Hz contents.
TV and soundbar orchestrated in perfect harmony
Q-Symphony
See it all on one screen
Multi View
Ready to hear your command
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Samsung 50 inch Smart TV – 4K, 50CU7000” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
Related products
-29%
Compare
TV
2.799,00 د.إ Original price was: 2.799,00 د.إ.1.999,00 د.إCurrent price is: 1.999,00 د.إ.
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
-24%
TCL 55 inch Android Smart QLED Mini LED TV – 4K – 144Hz, 55C7K
TV
Add to cart
Quick view
-29%
Samsung 98 inch Smart QLED TV – 4K, 98Q80C
-41%
LG 50 inch Smart TV – 4K, 50UR78
-37%
Sony 55 inch Smart Android TV – 4K, 55X90L
-24%
TCL 75 inch Android Smart QLED Mini LED TV – 4K – 144Hz, 75C7K
-32%
Sony 65 inch Smart Android TV – 4K, 65X80K