Home TV Samsung 55 inch Smart TV – 4K, 55DU7000
LG 60 inch Smart TV - 4K, 60UQ81
LG 60 inch Smart TV - 4K, 60UQ81 1.999,00 د.إ Original price was: 1.999,00 د.إ.1.209,00 د.إCurrent price is: 1.209,00 د.إ.
Back to products
LG 50 inch Smart TV - 4K, 50UR78
LG 50 inch Smart TV - 4K, 50UR78 1.513,00 د.إ Original price was: 1.513,00 د.إ.899,00 د.إCurrent price is: 899,00 د.إ.
Samsung
Samsung 55 inch Smart TV – 4K, 55DU7000
1.599,00 د.إ Original price was: 1.599,00 د.إ.1.045,00 د.إCurrent price is: 1.045,00 د.إ.
Model:              55DU7000
Category:          Brand New, Open Box
Power Cable:     Yes
Stands:              Yes
Box:                   Yes
Returns:            15 days money back guarantee
Brand
Samsung
TV Size
55 inch
Compare
Add to wishlist
Category: TV Brand: Samsung
Share:
  • Description
  • Reviews (0)
  • Shipping & Delivery
Description
  • 4K
  • Tap View
  • Smart
Crisp and vivid color expression
Crystal Display
See the picture, not the TV
3-side Boundless Design (Availability of the feature may vary by region. Check before use.)
Decorate your space with your favorite photos
Ambient Mode
Get gaming faster
Game Enhancer
Works with AirPlay 2
AirPlay 2
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Samsung 55 inch Smart TV – 4K, 55DU7000” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
Related products
-24%
Compare
TCL 55 inch Android Smart QLED Mini LED TV – 4K – 144Hz, 55C7K
TV
2.499,00 د.إ Original price was: 2.499,00 د.إ.1.894,00 د.إCurrent price is: 1.894,00 د.إ.
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
-50%
Sony 85 inch Smart Android TV – 4K, 85X90L
TV
Add to cart
Quick view
Sony 65 inch Smart Android TV – 4K, 65X80K
1.884,00 د.إ
-37%
Sony 55 inch Smart Android TV – 4K, 55X90L
-44%
Samsung 65 inch Smart TV – 4K, 65DU7000
-40%
-24%
TCL 75 inch Android Smart QLED Mini LED TV – 4K – 144Hz, 75C7K
-29%
Samsung 98 inch Smart QLED TV – 4K, 98Q80C